Depilacja laserowa Gdynia – Jak NA ZAWSZE pozbyć się owłosienia?

usuwanie owłosienia laserem

Masz już dość bezustannej depilacji, która najczęściej kończy się bolącymi podrażnieniami? Wiele kobiet zmaga się z tym samym problemem. Próbowały rozwiązać go w różny sposób: używały depilatorów, wosku albo kremów do depilacji, kupowały mnóstwo pianek i oliwek, których zadaniem było złagodzenie bólu oraz ryzyka podrażnień. Ale żadna z tych metod nie była doskonała i dawała różne efekty uboczne. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, który na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o depilacji. Czas go poznać!

Prosty sposób na trwałą depilację

Depilacja laserowa, a właściwie epilacja to obecnie najbardziej skuteczna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia. Jej popularność wciąż wzrasta, tak samo jak liczba zadowolonych z niej kobiet. Po seriach 3-6 zabiegów trwale zlikwidujesz włoski z takich miejsc jak:

 • twarz
 • pachy
 • plecy
 • brzuch
 • bikini
 • pośladki
 • nogi

Nie będziesz już musiała wydawać mnóstwa pieniędzy na maszynki, kremy, woski czy depilatory, które nigdy nie zagwarantują Ci efektu idealnie gładkiej skóry. I nie zrezygnujesz z założenia ulubionej sukienki z powodu braku czasu na depilację. Dlatego choć taki zabieg nie należy do najtańszych, w perspektywie czasu okazuje się być dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i nerwów. Wyobraź sobie, że nie musisz się depilować. Jak wówczas zmieni się Twoje życie?

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Jak dobrze przygotować się do zabiegu?

Zanim zdecydujesz się na laserowe usuwanie owłosienia, musisz odpowiednio przygotować się do zabiegu. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych podczas pierwszej wizyty wykwalifikowana osoba udzieli Ci wszystkich niezbędnych wskazówek i zobaczy, w jakim stanie jest Twoja skóra. Jeśli nie pojawią się żadne przeciwwskazania, przejdziecie do wykonywania zabiegu, ale kiedy kosmetyczka zauważy coś niepokojącego, skieruje Cię na dodatkową wizytę u dermatologa. Taka konsultacja może okazać się niezbędna, dlatego nie powinnaś szukać gabinetu, w którym zabieg wykona się od ręki. Źle użyty laser spowoduje więcej szkody niż korzyści. Jakie są podstawowe rzeczy, o których musisz wiedzieć przed przystąpieniem do depilacji laserowej?

 • miesiąc wcześniej nie możesz korzystać z żadnych kremów do depilacji, wosku, depilatora ani innych metod wyrywania włosków – dopuszczalna jest tylko depilacja za pomocą maszynki
 • skóra podczas zabiegu nie może być opalona – dlatego najlepiej epilację wykonywać podczas jesieni lub zimy
 • minimum trzy tygodnie przed zabiegiem nie wykonuj ostrych peelingów
 • tydzień wcześniej nie przyjmuj żadnych ziół
 • zadbaj o dobre nawilżenie skóry i unikaj podrażnień
 • 2-3 dni przed zabiegiem ogol maszynką miejsce, z którego chcesz trwale pozbyć się owłosienia

Po więcej zapraszamy na https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Jaki laser będzie skuteczny?

depilacja twarzyKobiety decydujące się na laserowe usuwanie owłosienia często nie wiedzą, jakimi typami laserów dysponują wybrane gabinety kosmetyczne. Zakładają, że każdy laser działa tak samo i każdy zagwarantuje im efekt idealnie gładkiej skóry na długie lata. Nic bardziej mylnego! Epilacja laserowa bywa mylona z fotodepilacją, która wykonywana jest za pomocą urządzenia IPL. Różnica w ich działaniu i skuteczności jest olbrzymia. Fotodepilacja nie usuwa włosków na stałe – uszkadza jedynie ich cebulki, a owłosienie po pewnym czasie odrasta niemalże w takiej samej ilości, co przed zabiegiem. IPL nie ma więc nic wspólnego z epilacją. Skuteczna depilacja laserowa powinna być wykonywana laserem Vectus, który obecnie korzysta z najnowocześniejszej technologii, lub LightSheer. Nie jest też prawdą, że depilacja z użyciem IPL jest mniej bolesna. Wiąże się z takimi samymi podrażnieniami, co depilacja laserowa, a często nawet z większym dyskomfortem. Z tego powodu kobiety, które zdecydowały się na fotodepilację nie są zadowolone z efektów i odradzają innym tego typu zabiegi.