Laserem na okolice bikini

W obecnych czasach, większość osób chce wyglądać znaczniej młodziej oraz piękniej. Zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną mieć jędrną oraz odmłodzoną skórę twarzy oraz ciała. Nowe techniki, obecne na rynku oferują nam wiele możliwości dbania o siebie, jedną z takich nowoczesnych technik jest depilacja laserowa, która usuwa owłosienie z niechcianych miejsc. Urządzenie to nazywa się laser „Vectus”. Dzięki specjalnej wiązce lasera, którą to urządzenie wysyła, usuwa ono owłosienie. Stanowczo można stwierdzić, że depilacja bikini jest skuteczna oraz bardzo precyzyjna. Samodzielna depilacja owłosienia z tego między innymi miejsca na ciele, innymi metodami, jest nieprzyjemna i nawet niekiedy bardzo bolesna. Miejsce to jest zdecydowanie wrażliwe na ból.

Okolice te posiadają i trudną powierzchnię i nieregularny kształt do wydepilowania standardowymi oraz klasycznymi sposobami. Usuwanie laserowe miejsc bikini poprzez laser „Vectus” jest super rozwiązaniem. Nie uszkadzany jest absolutnie naskórek, a powierzchnia skóry nie jest przesuszona i zostaje pozbawiona podrażnień. Laserowa depilacja tym wyżej wymienionym urządzeniem o nazwie ,,Vectus” jest bardzo bezpieczna dla skóry ciała oraz całego organizmu. Poza tym, co też jest ważne, ta metoda nie jest inwazyjna względem pacjenta. Laserowa wiązka lasera Vectus, niezwykle głęboko wnika w skórę, dociera do jego korzenia oraz cebulki i usuwa ją trwale oraz na stałe. Wynik zabiegu jest trwały i co ważne, od razu, zauważalny zaraz po depilacji laserowej. Warto również wiedzieć, że zlikwidowanie owłosienia laserem Vectus, tak skutecznie niszy włos i jego cebulkę, że po zabiegu cebulki nie produkują owłosienia i już nie rozwijają się, co jest dużym atutem tej metody. Zabieg przeprowadzany jest w sterylnych, zawsze czystych i bardzo komfortowych warunkach przez mającego spore doświadczenie, kosmetologa, który również czuwa nad nami podczas całego zabiegu. Zwróćmy uwagę na to, że czas wykonania takiego zabiegu jest stosunkowa krótki i wynosi maksymalnie trzydzieści pięć minut. Jest to krótki czas, mając na uwadze to, że daje on naprawdę bardzo trwałe efekty. Sprzęt ten, czyli laser Vectus, jest zaopatrzony w funkcje, która automatycznie diagnozuje u pacjenta poziom melaniny i na podstawie tego dobierane są wszystkie parametry i przeprowadzany jest cały zabieg – więcej w tym temacie znajdziesz tutaj: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Laser ten jest tak zwanym ,,strzałem w dziesiątkę”, nie ma on porównania z innymi metodami depilacji. Depilacja standardową maszynką, pozostawia niesmak oraz złe samopoczucie i dodatkowo, nie pozwala na tak precyzyjne usuwanie włosów. Poza tym, pozostawia maszynka jednorazowa mocno wysuszoną skórę i często później odczuwany jest właśnie dyskomfort. Po usunięciu owłosienia maszynką, dość szybko musimy powtarzać golenie, ponieważ włosy szybko odrastają i robią się coraz twardsze oraz ciemniejsze. Po zabiegu laserem Vectus nie mamy żadnych skutków ubocznych, co jest ogromnym atutem tej metody. Mamy bardzo stały oraz trwały efekt końcowy, który pozwala się cieszyć ze wszystkich rezultatów. Wyspecjalizowany pracownik czuwa, podczas wykonywania zabiegu. Warto wiedzieć, że on od początku do końca nadzoruje cały proces i odpowiada za efekt końcowy, który nie ma sobie równych w branży. Laser ten jest bezkonkurencyjny. To lider na rynku i skorzystanie z wyżej wymienionej metody wiąże się z bardzo dobrą decyzją oraz inwestycją w siebie. Depilacja laserowa bikini jest zabiegiem, który dosyć krótko trwa i wszystkie wątpliwości można rozwiać u doświadczonego kosmetologa.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html